• Produkty
  • Szukaj
  • Biustonosze silikonowe

Jak zbudowany jest biustonosz silikonowy?

Biustonosz silikonowy składa się z dwóch połączonych ze sobą nakładek, które przyklejają się do piersi. Modele tego typu zapewniaja podtrzymywanie biustu, gdyż od wewnętrznej strony miseczki na całej powierzchni są pokryte warstwą kleju medycznego. Sam materiał jest bardzo przyjemny w dotyku i zapewnia komfort podczas noszenia.

Kiedy zakładamy taki biustonosz silikonowy?

Najczęsciej Panie zakładają go do sukienek i bluzeczek z dużym dekoltem czy wytwornym wycięciem na plecach. W wielu modelach miseczki są połączone za pomocą specjalnego sciągacza. Niektóre modele biustonosza silikonowego posiadają równiez silikonowe ramiączka.

Jak go założyć?

Zakładamy na umytą, suchą skórę nie używając balsamów i żadnego rodzaju oliwek. Z wnętrza miseczek sciagamy folię zabezpieczajacą i dopasowujemy je do piersi. 

Jak dbać o ten typ bielizny?

Ważne jest by nie używać detergentów do mycia i czyszczenia, które mogą uszkodzić delikatny klej. Po uzyciu, biustonosz wystarczy spłukać samą wodą i pozostawić do całkowitego wysuszenia, a następnie zabezpieczyć miseczki folią, która pierwotnie zabezpieczała silikon.

Czy biustonosz silikonowy jest jednorazowego użytku?

Absolutnie NIE! Odpowiednia pielęgnacja i utrzymywanie w czystości zapewni możliwość wielokrotnego użycia biustonosza. 
Brak produktów do wyświetlenia