• Produkty
  • Szukaj
  • Bodystocking

Co to bodystocking?

Na pierwszy rzut oka wygląda jak kombinezon, ale wykonany jest z prześwitującego materiału przypominającego rajstopę (z angielskiego body – ciało, stocking – pończocha). Bodystocking jest to przylegająca bielizna przewidziana na okrycie całego ciała z wycięciami na poszczególnych partiach ciała.

Jak wybrać idealne bodystocking?

Dzięki mnogości projektów nad bodystocking możemy wybierać spośród wielu wzorów i kolorów, które z pewnością zaintrygują nie jednego mężczyznę. Idealne bodystocking nie powinno opinać ciała, lecz delikatnie do niego przylegać, a ruchy nie powinny być krępowane przez materiał.

Dlaczego warto wybrać bodystocking?

Bodystocking jest idealnym rozwiązaniem na urozmaicenie codzienności - dzięki niemu kobiety czują się zmysłowo i wyjątkowo kobieco, co podnosi ich pewność siebie. Bodystocking jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które wstydzą się rozstępów lub nie chcą eksponować blizn, ponieważ wybierając siateczkę z wzorem lub gęstszym splotem ukryjemy niekorzystne miejsca na ciele. Dzięki bodystocking z wycięciami możemy uwydatnić swoją figurę i kobiece walory.

Brak produktów do wyświetlenia