• Produkty
  • Szukaj
  • Głęboki dekolt

Nasze propozycje 

Mamy kilka propozycji bielizny do uzyskania efektu pięknego, głębokiego dekoltu. Jedną z nich jest biustonosz Lili - model ten został przetestowany przez tysiące kobiet. Pianka, z której wykonany został push-up pod wpływem ciepła naszego ciała idealnie dopasowuje się do biustu, a gładka struktura misek czyni go idealnym pod obcisłe ubrania. Lili to biustonosz powiększajacy objętość o prawie dwa rozmiary. Występuje w kolorze beżowym i czarnym. Jest bardzo dobrze wykrojony i bardzo dobrze się sprawdza w głębokich dekoltach.

Kolejną propozycją jest model WOW BRA, tzw. biustonosz samonośny - jak sama nazwa wskazuje sam się nosi ;-), a w przeciwieństwie do tradycyjnych biustonoszy nie posiada ramiączek ani paska okalającego talię. Miseczki od wewnętrznej strony pokryte są warstwą samoprzylepnego kleju i dodatkowo posiadaja sznureczek z regulacją.

Prawdziwie klasycznym rozwiązaniem jest biustonosz Delis - jest stworzony do dużego dekoltu, to typ push-up z wyjmowanymi wkładkami. Dzięki swojej oryginalnej formie doskonale podnosi i podkreśla biust.

W naszej ofercie znajdziecie oczywiście te biustonosze oraz różne rodzaje plastrów samoprzylepnych, które mają podobne zadanie otrzymania pieknego głębokiego dekoltu.

Brak produktów do wyświetlenia