• Produkty
  • Szukaj
  • Gorsety

Czym są nowoczesne gorsety?

Z pewnością większości kobiet gorset kojarzy się z niewygodnym, starodawnym elementem garderoby damskiej, który był używany w celach uwydatnienia sylwetki i podkreślenia swoich walorów. Producenci nowoczesnych gorsetów, a między innymi Livia Corsetti i Obssesive stawiają pierwszorzędnie na komfort i wygodę swoich klientek. Gorsety to piękne, unikatowe rozwiązanie dla urozmaicenia garderoby bielizny nocnej.

Z czego składa się erotyczny gorset?

Gorsety składają się zazwyczaj z regulowanych ramiączek, pięknie zdobionego biustonosza uwydatniającego biust oraz pasków lub materiału odpowiedzialnego za modelowanie sylwetki w talii, oraz pasków do pończoch. Bardzo wiele modeli gorsetów są wykończone seksowną koronką, ale znajdzie się również coś dla miłośników ponętnej siateczki. Nie zabraknie również elementów z paskami czy seksownymi wycięciami.

Dlaczego warto mieć gorset w swojej garderobie?

Gorsety są nietuzinkowym rozwiązaniem, ponieważ są stworzone w wielu elementów, które połączone razem tworzą niezwykłe połączenie. Materiał z którego są wykonane zapewnia wygodę w trakcie użytkowania dopasowując się do ciała, a równocześnie podkreśli biust i talię. Gorsety to niezwykle seksowna bielizna przeznaczona na wyjątkowe okazje.

Brak produktów do wyświetlenia