• Produkty
  • Szukaj
  • Halki

Seksowna halka do spania na co dzień?

Jesteś jedną z tych kobiet, które chcą czuć się pięknie i zmysłowo przez cały czas? Halki nocne z pewnością okażą się fantastycznym zamiennikiem piżamy i koszuli nocnej. Dzięki luźnemu krojowi, halki nocne świetnie sprawdzą się podczas spania, a możliwość wyboru z szerokiej gamy materiałów zapewni komfort i wygodę w trakcie snu.

Rodzaje halek nocnych

Dzięki swojej popularności w sypialni, dostępne jest bardzo dużo rodzajów halek nocnych. Oprócz tych gładkich, satynowych wyróżniamy również halki bawełniane, jedwabne oraz koronkowe. Zaletą noszenia halek nocnych jest przede wszystkim to, że posiadają lekki, przewiewny krój który niewątpliwie poprawia jakość snu. Dodatkowo, większość halek nocnych lekko podtrzymuje i formuje biust, co zapewnia komfort w czasie użytkowania.   

Zmysłowe halki nocne wykończone koronką

Zdecydowanie najczęstszym wyborem naszych klientek są zmysłowe halki nocne wykończone subtelną koronką, lub z wiskozy. Przekonują one swoim krojem, który pięknie podkreśla kobiece walory dzięki delikatnemu usztywnieniu z wewnętrznej strony miseczek, a dzięki dodatku elastanu w składzie jest równocześnie bardzo wygodna.