• Produkty
  • Szukaj
  • Szlafroki

Szlafrok – niezbędny element damskiej garderoby

Szlafroki to część damskiej bielizny, która jest bardzo praktyczna. Nakładana zazwyczaj po wstaniu z łóżka na piżamę lub koszulę nocną lub po wieczornym prysznicu. Zwykle kojarzona jest z porą zimową, gdzie uwielbiamy otulać się ciepłą bielizną. Niemniej jednak kobiety, które pokochały szlafroki używają ich przez cały rok, w czasie leniwych poranków, wolnych dni jak i również chłodniejszych wieczorów zimą i latem.

Rodzaje szlafroków na każdą porę roku

W swojej garderobie warto mieć chociaż dwa rodzaje szlafroków: na zimę oraz na lato. Świetnym wyborem na zimę są szlafroki długie i wiązane w pasie, wykonane z przyjemnego, syntetycznego materiału, które zapewni ciepło i komfort w czasie użytkowania. Na lato polecamy cieńsze modele szlafroków lub podomki, które zachwycają pięknymi zdobieniami w postaci koronek i haftów.

Czuj się pięknie przez cały dzień

Piękna i zmysłowa bielizna jest kluczem do poprawy samopoczucia, nie ważne czy pracujesz zdalnie czy w biurze – zadbaj o siebie i poczuj się pięknie niezależnie od sytuacji i pory dnia. W naszej ofercie znajdują się różnorodne modele szlafroków i podomek od znanych producentów takich jak: Babella, De Lafense, Dkaren, Donna, Dorota, Nipplex, Eldar czy Obsessive.