SSL - Bezpieczne zakupy w naszym sklepie internetowymBEZPIECZEŃSTWO DANYCH SSL

Bezpieczne i szybkie płatności w sklepie internetowym z bieliznąBEZPIECZNE PŁATNOŚCI ONLINE Zamówienia w naszym sklepie internetowym możesz zwrócić lub wymienić w ciągu 14 dni14 DNI NA ZWROT I WYMIANĘ Zamówienia złożone w naszym sklepie wysyłamy w ciągu 48 godzinWYSYŁKA W 48H   
Bielizna damska sklep internetowy Bielizna online Bielizna damska sklep internetowy Bielizna online


ALLES

Polski producent bielizny damskiej, na rynku od 1992 roku. Od samego początku Alles to firma rodzinna rozwijająca biznes z pasją i konsekwencją w dążeniu do realizacji marzeń. Firma wielokrotnie nagradzana zarówno przez instytucje biznesowe jak i samych klientów. W 2007 r. jako jedyny producent bielizny w Polsce odznaczona została godłem Europejski Standard. Nagrody konsumenckie to Złoty Laur, The Best In Poland, Jakość Roku, Polish Product.

Główne kolekcje Alles to: Alles Glamour – dla kobiet o indywidualnych i wyszukanych gustach. Alles Classica – klasyczne i eleganckie produkty dla kobiet ceniących elegancję oraz wygodę. Alles Medibra – dla wyjątkowych kobiet „Amazonek” oraz MaMa by Alles – bardzo wygodna i funkcjonalna bielizna dla przyszłych i karmiących mam.

Produkty Alles w naszym sklepie >>

Copyright

Copyright © all-bielizna.pl 2015-2019. Sklep internetowy z bielizną.

Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie