SSL - Bezpieczne zakupy w naszym sklepie internetowymBEZPIECZEŃSTWO DANYCH SSL

Bezpieczne i szybkie płatności w sklepie internetowym z bieliznąBEZPIECZNE PŁATNOŚCI ONLINE Zamówienia w naszym sklepie internetowym możesz zwrócić lub wymienić w ciągu 14 dni14 DNI NA ZWROT I WYMIANĘ Zamówienia złożone w naszym sklepie wysyłamy w ciągu 48 godzinWYSYŁKA W 48H   
Bielizna damska sklep internetowy Bielizna online Bielizna damska sklep internetowy Bielizna online


      Informujemy, że możliwość zakupów w sklepie jest wstrzymana do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

ALLES

Polski producent bielizny damskiej, na rynku od 1992 roku. Od samego początku Alles to firma rodzinna rozwijająca biznes z pasją i konsekwencją w dążeniu do realizacji marzeń. Firma wielokrotnie nagradzana zarówno przez instytucje biznesowe jak i samych klientów. W 2007 r. jako jedyny producent bielizny w Polsce odznaczona została godłem Europejski Standard. Nagrody konsumenckie to Złoty Laur, The Best In Poland, Jakość Roku, Polish Product.

Główne kolekcje Alles to: Alles Glamour – dla kobiet o indywidualnych i wyszukanych gustach. Alles Classica – klasyczne i eleganckie produkty dla kobiet ceniących elegancję oraz wygodę. Alles Medibra – dla wyjątkowych kobiet „Amazonek” oraz MaMa by Alles – bardzo wygodna i funkcjonalna bielizna dla przyszłych i karmiących mam.

Produkty Alles w naszym sklepie >>

Copyright

Copyright © all-bielizna.pl 2015-2019. Sklep internetowy z bielizną.

Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie