SSL - Bezpieczne zakupy w naszym sklepie internetowymBEZPIECZEŃSTWO DANYCH SSL

Bezpieczne i szybkie płatności w sklepie internetowym z bieliznąBEZPIECZNE PŁATNOŚCI ONLINE Zamówienia w naszym sklepie internetowym możesz zwrócić lub wymienić w ciągu 14 dni14 DNI NA ZWROT I WYMIANĘ Zamówienia złożone w naszym sklepie wysyłamy w ciągu 48 godzinWYSYŁKA W 48H   
Bielizna damska sklep internetowy Bielizna online Bielizna damska sklep internetowy Bielizna online


Naturalna ochrona przed chłodem

Po raz kolejny przyroda pokazuje, że warto o nią dbać i czerpać z niej to co najlepsze. Kolekcja bielizny Brubeck Comfort Wool wyprodukowana została z najlepszej gatunkowo wełnymerino wool, która doskonale sprawdzi się zarówno w zimie jak i ... tu zaskoczenie – również w lecie. Dlaczego?

Brubeck Comfort Wool to kolekcja bielizny z wełny pochodzącej od merynosów – gatunku owiec górskich żyjących na codzień można powiedzieć w ekstremalnych warunkach klimatycznych. To właśnie te warunki klimatyczne sprawiły, że wełna pozyskiwana z merynosów posiada określone cechy, które doskonale sprawdzają się przy produkcji również bielizny. Doskonała izolacja cieplna i właściwości termoaktywne (ogrzewa gdy zimno, chłodzi podczas upałów), przewiewność - materiał "oddycha", chroni przed wilgocią i wiatrem. Dodatkowo wełna merynosów jest bardzo delikatna, miękka i przyjemna w dotyku, co niewątpliwie wpływa na wygodę używania produktów z merino wool. Skończyły się czasy, gdy noszenie wełnianej odzieży bywało nieprzyjemne. Wełna merynosów po prostu "nie gryzie".

Ciepło i komfort – czego więcej nam potrzeba?

Zobacz kolekcję Brubeck Comfort Wool w all-bielizna.pl >>

Propozycje dla Niej

Koszulka damska Brubeck SS11020 Figi damskie Brubeck HI10080 Koszulka damska Brubeck TA10170

Propozycje dla Niego

Bokserki męskie Brubeck BX10430 Podkoszulek męski Brubeck LS11600 Kalesony męskie Brubeck LE10930


Copyright

Copyright © all-bielizna.pl 2015-2019. Sklep internetowy z bielizną.

Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie