Jaką bieliznę wybrać dla mężczyzny.

Panowie od lat najbardziejceniąkomfort i wygodę, jednak górę często bierze przyzwyczajenie. Mimo, iż w ofercie są dostępne różne modele męskich majtek,to najczęściej sięgają po tradycyjne slipy co czyni je najpopularniejszą częścią męskiej garderoby. Nie ma tu znaczenia wiek, waga czy też styl życia.

Slipy męskie są najchętniej kupowane przez panów. Nie oznacza to jednak, że będą się dobrze prezentować na każdym mężczyźnie. Ten model jest polecany dla szczupłych Panów, gdyż Ci o tęższej posturze mogą czuć się niekomfortowo w opiętych slipach, które mogą powodować otarcia.

Klasyczne bokserki z szerokimi, luźnymi nogawkami to bardzo wygodna propozycja, która ceniona jest w szczególności ze względów zdrowotnych. Nie opinają oraz zapewniają dopływ powietrza. Idealne pod jeansy lub grube spodnie. Mimo zalet, które posiadają, bokserki męskie nie są polecane w trakcie uprawiania sportu ponieważ nogawki lubią się podwijać co nie jest wygodne w tej sytuacji.

Bokserki typu opiętego to z pewnością idealna propozycja pod spodnie garniturowe lub krótkie co zapewnia estetyczny wygląd. Model ten nie odznacza się pod ubraniami, a nogawki się nie zwijają.Krój ten nie jest zalecany Panom o krótkich nogach gdyż sprzyja to ich optycznemu skróceniu.

Dla ceniących modę i swój styl polecamy slipy tanga, które wyróżnia brak materiału po bokach zaś w pasie wykończono je szerszą gumką. Szyte z elastycznej dzianiny dzięki czemu idealnie się układają. Guma w pasie najlepiej gdy jest łączona delikatnym, płaskim szwem. Wygodę zapewnia przestrzenny klin.

Najwyższy komfort zapewni bielizna bezszwowa, ta która nie posiada bocznych szwów. Wykończona delikatnym ściągaczem. Warto również zwrócić uwagę na szybkie odprowadzanie potu oraz postawić na materiał antyalergiczny i bakteriostatyczny.

A więc podsumowując Panowie pamiętajmy o odpowiednim doborze rozmiaru i rodzaju bielizny w zależności od okazji.

Zobacz:

Slipy męskie >>

Bokserki męskie >>

Bielizna bezszwowa >>