• Odstąpienie od umowy

Rozmyśliłeś/aś się? Zakupiony towar nie spełnia Twoich oczekiwań?

Poniżej znajdziesz praktyczne informacje dotyczące przysługującego Ci prawa odstąpienia od umowy. Przeczytaj koniecznie.

 1. W terminie 14 dni masz prawo odstąpić od niniejszej umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
  Z przyczyn higienicznych nie uznajemy zwrotów majtek. Prosimy o dokładne zapoznanie się z tabelami rozmiarów.

 2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru do Ciebie przez przewoźnika.

 3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, wystarczy że prześlesz nam odpowiednie oświadczenie przed upływem 14 dni od dnia dostarczenia towaru przez przewoźnika:

  a) na adres Beata Tomaszek Oś. Pod Grapą 7/3 34-300 Żywiec
   tel. 503 119 196

  b) lub pocztą elektroniczną na adres sklep@all-bielizna.pl

 4. Możesz skorzystać z gotowego wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

 5. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwrócimy Ci wszystkie otrzymane płatności, przy czym zwracamy tylko najtańsze koszty dostawy towaru oferowane w naszym sklepie.

 6. Płatność zwracamy nie później niż w ciągu 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy od Ciebie oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 7. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyrazisz zgodę na inną formę płatności. W każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku ze zwrotem płatności.

 8. Zwracany towar odeślij nam nie później niż w ciągu 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś/aś nas o odstąpieniu od umowy.
  Adres zwrotu produktów:
  Beata Tomaszek
  Oś. Pod Grapą 7/3
  34-300 Żywiec
  tel. 503 119 196
  Bezpośrednie koszty związane ze zwrotem zakupionego towaru ponosisz Ty. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem oraz wysyłanych do Paczkomatów.

 9. Prosimy również, aby zwracane produkty trafiły do nas w stanie nieuszkodzonym, z oryginalnym opakowaniem i metkami oraz nie nosiły śladów używania. W tym celu zalecamy zachowanie dodatkowego opakowania w którym wysłaliśmy do Ciebie produkty.
  Odpowiadasz jedynie za zmniejszenie wartości produktów wynikające z korzystania z nich w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i ich funkcjonowania.


Pobierz oświadczenie odstąpienia od umowy PDF Document(plik pdf – do jego otwarcia może być potrzebny program Adobe Reader).