Odkryte plecy, a może głęboki dekolt? Dobieramy biustonosz do stroju.

Spodobała Ci się elegancka sukienka z głębokim, zmysłowym dekoltem, a może piękne odkryte plecy. Zastanawiasz się jaki dobrać biustonosz. Jest wiele możliwości, które postaramy się pokrótce zaprezentować.

Modele biustonoszy do głębokich dekoltów:

  • Biustonosz ELENA II Ufirmy Alles, który dzięki obniżonemu wcięciu pomiędzy miseczkami jest idealny do głębokich dekoltów. Dla zapewnienia komfortu noszenia wykorzystano w tym modelu atestowane fiszbiny nie uciskające piersi.
Biustonosz Alles Elena II U 
  • Biustonosz 429 firmy Gaia, pozwala na zebranie piersi oraz ich wyeksponowanie, tworząc okrągłe kształty. Efekt to idealnie powiększony biust oraz piękny dekolt. Gładka forma materiału nie będzie się odznaczać pod obcisłą odzieżą.
Biustonosz Gaia 429
  • Biustonosz Lili firmy Nipplex unosi i modeluje biust nadając mu pięknych kształtów przy wykorzystaniu nowej technologii, która daje efekt podwójnego push-up. Miseczki wykrojone głęboko tak więc śmiało można ubrać sukienkę z dekoltem.
Biustonosz Lili Nipplex
Biustonosz Esotiq Henderson 23443

 

Biustonosze idealnie podkreślające piękne plecy:

  • Biustonosz 69 firmy Ava zaprojektowany tak aby umożliwić krzyżowanie ramiączek na plecach na trzy sposoby. To bardzo dobre rozwiązanie do sukienek z odkrytymi plecami.
Biustonosz Ava 69
  • Biustonosz LENA02 firmy Nipplex – w tym modelu ramiączka silikonowe poprowadzono przez dolną część pleców. Zapina się na brzuchu co daje efekt gołych pleców.
Biustonosz Nipplex Lena02
  • Biustonosz 208 CINDY firmy Kleo, posiada z tył odpinaną silikonową taśmę z regulacją obwodu wymienną na materiałową. Model ten zapinany jest z przodu. Dzięki silikonowej taśmie świetnie się prezentuje przy bluzkach z odkrytymi plecami.
Biustonosz Cindy Kleo
  • Biustonosz 146 firmy Ava – na pewno sprawdzi się pod dopasowanymi strojami dzięki gładkim miseczkom. Wyjątkowy silikonowy pasek na plecach pozwoli na odrobinę szaleństwa i odkrycie pleców.
Biustonosz Ava 146
  • Biustonosz samonośny polecany do kreacji z odkrytymi ramionami i plecami, niewidoczny pod opiętymi ubraniami. Możemy zaproponować model: Biustonosz Silikonowy firmy Unbra lub Biustonosz BS02 firmy Julimex.
Biustonosz samonośny Julimex
  • Biustonosz BS 04 silikonowy z ramiączkami firmy Julimex to ostatnia nasza propozycja, która dzięki silikonowym ramiączkom zapewnia komfort i wygodę.
Biustonosz silikonowy Julimex

Obecnie na rynku istnieje wiele modeli biustonoszy, które mogą poprawić nasze samopoczucie oraz pozwolą na ubranie wymarzonej kreacji.

Zobacz biustonosze do sukienek z głębokim dekoltem »

Zobacz biustonosze do sukienek z odkrytymi plecami »