BEZPIECZEŃSTWO DANYCH SSL

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI ONLINE 14 DNI NA ZWROT I WYMIANĘ WYSYŁKA W 48H

 

 

       

Bielizna damska sklep internetowy Bielizna online Bielizna damska sklep internetowy Bielizna online
   

Polityka prywatności

Polityka prywatności sklepu internetowego all-bielizna.pl określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych osobowych Klientów firmy EMS Beata Walasek, Krzysztof Walasek spółka cywilna (EMS S.C.) z siedzibą w Krakowie, kod pocztowy 30-383, ul. Skośna 12, którzy korzystają z usług online w/w firmy.

Dane osobowe przekazywane w związku z rejestracją i korzystaniem ze sklepu internetowego all-bielizna.pl, są przetwarzane przez firmę EMS S.C., która jest administratorem tych danych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.

W celu dokonania rejestracji i zakupów w sklepie all-bielizna.pl niezbędne jest podanie następujących danych osobowych:

 1. imię i nazwisko,

 2. adres zameldowania,

 3. adres do korespondencji i wysyłki towaru,

 4. adres mailowy,

 5. numer telefonu,

 6. numer rachunku bankowego w razie zwrotu towaru.

Podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne lecz konieczne dla dokonania, rejestracji i zakupów w sklepie all-bielizna.pl.

Dane osobowe są konieczne do:

 1. utworzenia indywidualnego konta dla klienta sklepu all-bielizna.pl,

 2. składania, modyfikacji zamówień,

 3. wysyłania powiadomienia e-mailowego o przyjęciu zamówienia, jego realizacji, jak również przekazywania ofert marketingowych (newslettery, katalogi, informacje o promocjach),

 4. kontaktu z Klientem w przypadku trudności w realizacji, dostawie zamówienia (e-mailem lub telefonicznie),

 5. udzielania odpowiedzi na pytania oraz przekazywaniu informacji dotyczących produktów oferowanych
  w sklepie all-bielizna.pl,

 6. w celu rozpatrywania składanych reklamacji oraz zwrotu świadczeń w przypadku odstąpienia od umowy.

Firma EMS S.C. dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia poszanowania prywatności i ochrony udzielonych informacji osobowych podczas korzystania z witryny i dokonywania zakupów w ramach sklepu all-bielizna.pl oraz w tym celu podejmie wszelkie niezbędne działania.

Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, prawo żądania ich aktualizacji oraz prawo żądania ich usunięcia. Dane osobowe Klient może edytować i usuwać. Klient może również żądać usunięcia całego konta poprzez wysłanie prośby na adres e-mailowy: biuro@emssc.pl. Może także zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji marketingowych w każdym czasie.

Sklep internetowy all-bielizna.pl może udostępniać zebrane od Klientów dane osobowe w celu realizacji umowy:

 1. Polska Korporacja Wydawców i Dystrybutorów Dudkiewicz i S-ka Spółka Jawna, ul. Jana Kazimierza 62,
  01-248 Warszawa, 
  NIP 522-26-82-646, Regon 015470814, KRS 0000160847, za pośrednictwem której będą realizowane usługi wysyłki paczek przy współpracy z firmami kurierskimi,

 2. InPost Paczkomaty Sp. z o.o., ul. Malborska 130, 30-624 Kraków, NIP: 6792895061 REGON: 120246484, za pośrednictwem której realizowane będą wysyłki zamówień złożonych z dostawą do paczkomatów,

 3. Poczta Polska Spółka Akcyjna, ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa NIP: 525-000-73-13, KRS: 0000334972, za pośrednictem której realizowane będą wysyłki zamówień złożonych z dostawą świadczoną przez Pocztę Polską,

 4. „RUCH” S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Chłodna 52, 00-872 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000020446, NIP 526-02-50-475,

 5. bankom w celu realizacji zwrotu gotówki,

 6. Dotpay S.A. z siedzibą w Krakowie (30-552), ul. Wielicka 72, KRS 296790, NIP: 6342661860, Regon: 240770255, w celu realizacji szybkich płatności online,

 7. właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego przepisy prawa.

Wszystkie połączenia związane z wykorzystaniem przez Klientów płatności elektronicznych, w przypadku wyboru takiej opcji oraz rejestracji i składania zamówienia będą następować za pośrednictwem bezpiecznego szyfrowanego połączenia. Każdy Klient pomimo wspomnianych działań ze strony all-bielizna.pl powinien sam przestrzegać zasad bezpieczeństwa. W celu umożliwienia korzystania z konta osobom nieupoważnionym należy się wylogować po zakończeniu korzystania z witryny oraz każdy Klient powinien zachować poufność loginu i hasła do sklepu i nie udostępniać ich osobom trzecim.

Pytania i zastrzeżenia dotyczące niniejszej polityki prywatności mogą Klienci kierować na adres: biuro@emssc.pl.

all-bielizna.pl - w pigułce

Bielizna to część garderoby, która ma duży wpływ na codzienny komfort i wygląd sylwetki. Jeśli jest prawidłowo dopasowana, wygodna i odpowiada naszemu gustowi, sprawia, że zarówno w ciągu pracowitego dnia, jak i podczas wieczornego i nocnego odpoczynku czujemy się po prostu dobrze. W sklepie internetowym all-bielizna.pl znajdziecie Państwo bogaty i różnorodny asortyment, w którym mieści się m.in. bielizna damska, męska oraz dziecięca, bielizna nocna – m.in. piżamy damskie i koszule nocne. Do wyboru mamy także efektowne, stylowe i bajecznie kolorowe stroje kąpielowe.

Znając i rozumiejąc zróżnicowane potrzeby naszych Klientów zadbaliśmy o to, by w jednym miejscu dostępne były różne rodzaje produktów z kategorii bieliźnianej. W ofercie naszego sklepu znajduje się m.in. bielizna wyszczuplająca, która pozwoli skorygować sylwetkę i podkreślić jej atuty. Atmosferę w sypialni podgrzeje kusząca i zmysłowa bielizna erotyczna. Panie znajda u nas różnego rodzaju majtki damskie – zarówno seksowne stringi, sportowe szorty czy klasyczne figi damskie. Panów z pewnością zadowoli duża różnorodność produktów w kategorii bielizny męskiej obejmująca m.in. bokserki męskie, slipy, szorty, piżamy, szlafroki, bieliznę termoaktywną i sportową.

Oferujemy bieliznę znanych i lubianych na rynku producentów m.in.: Kinga, Gorteks, Nipplex, Alles, Ava, Fiore, Gatta, Gaia, Mitex, Julimex, Plie, Key, CornetteObsessive, LivCo Corsetti. Atrakcyjne ceny, szybka dostawa - towar wysyłamy w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty bądź potwierdzenia zamówienia, dogodną, wybraną przez klienta formą. Towar pakujemy dyskretnie i zabezpieczamy go tekturowymi opakowaniami.
Zapraszamy.

Copyright

Copyright © all-bielizna.pl 2015

Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie